Winter dog game 2021 – změna termínu

Ahoj, 

do poslední chvíle jsme čekali a věřili v zázrak, ale nestal se. 🙁

Vzhledem k aktuálním vládním opatřením, nouzovému stavu, který trvá do 14.2., zákazu sportovních akcí a sdružování osob a aktuální nákazové situaci v našem kraji, nemůže akce proběhnout v plánovaném termínu.

Mysleli jsme, že jediná naše starost bude, zda bude dost sněhu… a sněhová nadílka je úžasná, trať dokonalá, ale bohužel Covidu ani vládním nařízením neporučíme. 🙁

Vzhledem k tomu, že závod “stojí” na sněhu, je těžké hledat náhradní termín, posouvat akci třeba o týden… a pak o další – to by asi nebylo příjemné pro nikoho z nás, a tak plánujeme přesun termínu na prosinec 2021 (snad již bude po Covidu a maximálně místo na sněhu bude závod opět na blátě :-). Pro závod je stěžejní místo konání a trať s překážkami, proto není možné ani závod překlopit na virtuální variantu jako u jiných závodů.

Aktuální platné registrace se automaticky přeloží na náhradní termín akce (pravděpodobně 18.12.2021), pokud by někdo neměl zájem o přeložení na prosincový termín, může si registraci přesunout na kterýkoliv jiný závod ze seriálu Dirty dog challenge (v tom případě nám pošlete email na zivesokolovsko@gmail.com).

Děkujeme také za milé a povzbuzující zprávy, které nám posíláte, situace není příjemná ani pro Vás ani pro nás, musíme to jen společně vydržet a těšit se na budoucí společné chvíle na trati.

Tým Živého Sokolovska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *